Opinie

Przedstawiamy opinie i komentarze osób, które skorzystały z naszych usług. Jeśli chcecie dodać własna opinię, prosimy przesłać ją na nasz adres mailowy, a z pewnością ukaże się ona na naszej stronie.

 

Sesja ślubna, zarówno uwieczniająca wzniosłe chwile przysięgi, jaki i bardziej swobodne momenty zabawy weselnej, wykonana została przez Pana Michała ( chyba zresztą byliśmy od razu na „Ty” ), a więc po prostu: przez Michała, z dużym wyczuciem smaku i z zaangażowaniem.
A podczas sesji plenerowej czuliśmy, że chętnie będzie nam towarzyszył nawet przy naszych najbardziej karkołomnych pomysłach i starał się oddać panujący nastrój zabawy w plenerze – z dużym powodzeniem!!!!
Polecamy serdecznie!

Aneta i Łukasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Michała. Cechy jego fotografii to profesjonalizm wykonania, świeżość pomysłów oraz dbałość o najmniejsze detale. Zdjęcia robią naprawdę duże wrażenie nie tylko na nas samych, ale również na naszych rodzinach i przyjaciołach. Dziękujemy za uchwycenie tych chwil, które były dla nas najważniejsze zarówno podczas ceremonii ślubnej, wesela jak i sesji plenerowej.Tak więc z cała stanowczością polecamy Michała jako najlepszego fotografa w okolicy!
Pozdrawiamy

Kasia i Tomek

Pełna perfekcja :) Bardzo miły, łatwo nawiązuje kontakt z parą. Wystarczy kilka słów o sobie, a na pewno znajdzie super pomysł na zdjęcia, oczywiście otwarty na inne, zwariowane pomysły. Nasz plener trafił w dziesiatkę :) Praca z fotografem bardzo przyjemna, zero „sztywności”, pełen luz. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, chociażby w naszym przypadku, wspinaczka na stóg siana, żeby zrobic nam zdjęcia. Gorąco polecamy.

Łukasz i Emilia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości twoich usług. Atmosfera podczas pleneru super, biorąc pod uwagę latające wściekłe komary. Bardzo nam się podobała twoja wyobraźnia. Kiedy nam podpowiedziałeś gdzie mamy pozować a my w tym miejscu coś sami wymyślaliśmy od razu wiedziałeś co robić i jak to wykorzystać. Super jak dla nas. Bardzo by nam było miło jak byśmy mogli nasze zdjęcia ślubne zobaczyć na twojej stronie. Wtedy też i inni mogliby zobaczyć je i coś podkradnąć.
Pozdrawiamy i mamy nadzieje, że jak będziemy w Polsce to się może gdzieś spotkamy.

Asia i marcin

Jesteśmy zadowoleni z całego fotoreportażu, ale najbardziej z sesji plenerowej, która odbyła się w dogodnym dla nas terminie. Michał cierpliwie znosił nasze zachcianki i chętnie słuchał naszych propozycji. Sam również proponował ciekawe ujęcia i wykorzystywał każdą nadarzającą się okazję. Sesja plenerowa była dla nas wyjątkowo dobrą zabawą, której towarzyszyła niezwykle miła atmosfera.
Pozdrawiamy

Karolina i Wiesław

Zdjęcia ślubne i plenerowe są przepiękne. Zapierają dech w piersiach. Nie możemy przestać ich podziwiać. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Wszystkim tym, którzy oczekują spektakularnego efektu, profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – polecamy Michała!

Agnieszka i Krzysztof

O Michale dowiedzieliśmy się tak zwaną pocztą pantoflową. Wówczas weszliśmy na stronę interntową izdecydowaliśmy że to właśnie on będzie naszym fotografem. Zdjęcia są niesamowite… Zresztą wiedzieliśmy, że takie będą, bo jeżeli fotografuje się z sercem i z pasją, to inne nie mogą być. Michał niczego nie narzuca, więc zdjęcia nie są sztuczne. Oddają urok chwili, radość i szczęście. Parząc na te fotografie przypominam sobie ten dzień, wracam wspomnieniami do chwil tak ulotnych, a jednak trwałych. Polecamy:))))

Lidka i Cypian

W Dniu Waszego Ślubu polecamy współpracę z firmą Feelart! Dobry kontakt, miła atmosfera, dobra cena a przede wszystkim ZDJĘCIA. W związku z powyższym wystawiamy rekomendację :) popartą zadowoleniem z artystycznej odsłony Naszego Dnia!

Edyta i Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pPana Michała. Cała współpraca przebiegła zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Fotograf jest kompetentny, punktualny, kontaktowy… Sesja plenerowa odbyła się w bezstresowej, sympatycznej atmosferze, w ciekawym miejscu poleconym przez samego fotografa. Fotograf zaproponował nam wiele efektownych, a jednocześnie prostych do zapozowania ujęć. Był też otwarty na nasze propozycje. Jednym słowem sprostał naszym oczekiwaniom.

Natalia i Rafał

Polecamy wszystkim sesję zdjęciową u Michała Braciszewskiego! Bardzo miła, sympatyczna atmosfera podczas zdjęć, fotograf otwarty na propozycje i niesamowicie zaangażowany w pracę. Zdjęcia wyszły naprawdę super!
Polecamy.

Jola i Paweł

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na usługi FeelArt. Po Ślubie oprócz cudownych wspomnień, pozostała nam piękna pamiątka w postaci eleganckiego albumu, a w nim podziwiane przez wszystkich naturalne, wesołe, a jednocześnie profesjonalne i przemyślane ujęcia z naszego ślubu i wesela. Sesja plenerowa również odbyła się w przyjaznej, wesołej atmosferze, co zdecydowane widać na zdjęciach. Polecamy.

Basia i Michał

Jesteśmy w pełni zadowoleni z sesji zdjęciowej robionej przez Michała. Pełen profesjonalizm oraz pasję do fotografii ukazują nasze piękne zdjęcia, które są naturalne i bardzo dobrze przedstawiają emocje i chwile tego najwspanialszego dla Nas dnia. Sesja plenerowa pełna pomysłów z rekwizytami oraz przyrodą. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Pozdrowionka Karolina i Dawid.

Fotografa szukalismy bardzo długo i zależalo nam na profesjonalizmie i osobie, z którą dogadamy sie bez słów. Tak też właśnie się stało:) Michał zapewnił nam wspaniałą atmosferę zarówno na sesji plenerowej jak i podczas całlego wesela. Jesteśmy także zadowoleni z jakości zdjeć, pomysłowości i otwartości na nasze pomysły:) Juz niedługo będą 2 lata a my nadal ogladamy z zachwytem zdjęcia i cieszymy się, że spotkalismy Michala na naszej drodze:) Jeszcze raz bardzo dziekujemy i pozdrawiamy:)

Magda i Lukasz